Zabalítka jsou v různých velikostech viz. informace níže. 🙂

VELIKOSTI a CENY


Jednotlivé kusy:
 • 15x15cm = 62 CZK
 • 25x25cm = 182 CZK
 • 30x30cm = 218 CZK
 • 34x34cm = 242 CZK
 • 34x45cm = 278 CZK

Sady:
 • Sada Amálka: 3ks - 15cm , 25cm , 34cm = 452 CZK
 • Sada Karolínka: 3ks - 25cm , 30cm , 34x45cm = 642 CZK
 • Sada Originál : 2 - 4 ks zbytkových velikostí /většinou obdelníků/ dle individuální domluvy. Cena dle počtu a velikosti jednotlivých Zabalítek.

  Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
  Ke každé zásilce je účtováno poštovné.
  Do 1000g = 65 CZK , přes 1000g = 75 CZK.

   

  page 2 img01

   

   

  Vzory jsou dány momentálním stavem skladové látky. Nejlépe se podívat na facebook na fotografie, a konzultovat, zda je vzor dostupný, neboť některé vzory skončily, není již více dostupná tkanina. Dá se domluvit odstín, barva či ornament Vaší obliby. Úplně nejlepší je, když Vám na vzoru nezáleží.🙂

  Sama za sebe mám ráda změnu. Stejné vzory se mi časem okoukají. Nevím, jak to vnímáte Vy 🙂 Proto jsem se nerozhodla pro jeden či dva autorské vzory, ale ráda pro Vás vybírám nové designy. Obzvláště dětské motivy mě neustále okouzlují a kolikrát potěší i dospěláka.

  Všechny textilie jsou garantovány certifikátem OEKO-TEX® Standard 100.

   

  SADY

  Sady jsou kombinace velikostí různých Zabalítek, vzor dle stávající nabídky, nebo lze i dle Vašeho výběru, pokud je požadovaný vzor skladem. Cena za sadu je zvýhodněná. Zákazníci si tímto mohou volit velikosti dle potřeby. 😀 Nejsem továrna, velikosti se mohou lišit v milimetrech. Vše je ručně nesériově, originálně vyráběno rukama maminky od dvou dětí, která se tu pokouší trochu zbrzdit rychlost a konzumnost doby 😀 . Daří se mi držet “standardizované velikosti”, ale stává se, že mi zbyde někde nějak látka, co se dá stále ještě použít pro zabalení, a tak ji využiji. Tím pak vzniká zcela originální sada složená z různých originálních kusů nebo v kombinaci s jedním či více standardními kusy. Při větším odběru ráda přidávám bonusy 😀 .

Popis produktů