AC E.Facelift

 

 

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™

Access Energetic Facelift™  je jedním z Access Consciousness®  tělesných procesů. Tento proces omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže ve vašem vyzařování, držení těla a tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této fasilitaci si dopřáváte relaxacI na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky praktika v oblasti horní části těla, obličeje a hlavy.

Proces má vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit v dalších oblastech našeho života.

Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena, což má vliv i fyzickou krásu a vnímání krásy jako takové.

Energie, které proudí během Access Energetic Facelift™  jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars® . Oba procesy jsou velice laskavé a pečující, nicméně Facelift dodává jestě více péče a výživy.  Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem. Energiemi Faceliftu lze působit i na jiné konkrétní části těla dle problému na který se při terapii zaměříme, nebo si samo tělo o ně řekne.

Access Energetický Facelift™  je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií /mohou i děti od cca 4-5 let/ a funguje v souladu s dalšími energetický procesy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Energie působí v celém těle na všech energetických úrovních. Není to jenom procedura krásy určená ženám, jak je v dnešní společnosti facelit vnímám a zaměřován. Můžete na Access Energetic Facelift™  přijít, i když zrovna nic neřešíte, nemáte žádný problém. Tělo si z této energetické fasilitace samo vezme, co potřebuje, stejně jako si trávicí trakt vybírá potřebné živiny z různých pokrmů.

Účinky ACCESS ENERGETIC FACELIFT™

Energie AEF™  hloubkově zasahují do orgánů těla, pracují na úrovni buněčné paměti a dál za hranice fyzické reality

 • lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu (stažení obličeje, rýhy), tak v chování
 • více zářivý a mladší výraz tváře
 • méně viditelné vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima
 • hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji
 • sníženou pigmentaci
 • může se zastavit plešatění
 • zlepšuje se vidění do dálky
 • znatelně se zlepší duševní pohoda člověka
 • nastartovávají samoléčící procesy našim tělům vlastní
 • transformují úhly pohledu na stárnutí jako takové
 • pracují na úrovní vědomého a podvědomého vnímání sebe sama a svého těla ve vztahu k procesu stárnutí

A jak to může být ještě lepší?

S radostí, lehkostí a slávou. :D

AC E.Facelift.hlava.ruce 

Těším se na Vás.                              

Krásné dny.

Vaše

Andrea.