Co je to ACCESS BARS® ?

Víc než pouhá masáž”

ACCESS BARS® je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness.

Metodu přinesl Gary Douglas v roce 1990 v USA  a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě  změnit významné  aspekty jejich života.

Co když právě nyní nadešel čas pro něco úplně jiného, mnohem jemnějšího, vlídnějšího a pro nás snadnějšího? 

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová databáze všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jeji ch energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete / reset na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor pro nové energetické proudění. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit. A pokud se váš život nezmění, tak jste právě byli na skvělé masáži. :D BARs když nijak nepomuže, rozhodně nemůže nijak ublížit. Není se třeba ničeho bát. Navíc je másáž hlavy nepopsatelně příjemná! Vaše hlava i tělo nebudou chtít skončit! :D

Je to jako když vám terapeut udělá reflexní masáž nohou. Body na ploskách našich nohou stimulují orgány v našich tělech. Stejně tak BARs stimulují oněch 32 bodů na hlavě, a tím aktivují a nově rozproudí energii v hlavě i ve vašem celém těle. Jednotlivé body na hlavě referují k jednotlivým oblastem vašeho života - jako třeba peníze, sexualita,  vnímání světa i sebe sama v něm -  jejich nastavení, vaše prožívání všeho dosavadního.

BARs jsou i schopné nastartovat samoléčící procesy v těle, kterých naše těla byla vždy schopna, avšak tisicíletími a farmaceutickými prostředky byla zapomenuta a záměrně potlačena. Jsou zaznamenaná i zlepšení s případy rakoviny.  Klientce po opakovém přijímání BARs byla zrušena operace, něboť zákrok nebylo na čem provádět :D Orgán se “opravil”.

BARs jsou též vhodné a velmi příjemné pro nastávající maminky - tělo po fyzické stránce lépe nese změny v těle z důsledku těhotenství, pomáhají rozpustit i předporodní strachy.  Zlepšuji kvalitu spánku.

AccessBars jsou výborné pro děti. Ty ze své dětské přirozenosti nechtějí na kognitivní úrovni nic řešit. Chtějí si hrát. Děti BARs milují! Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti na mých dvou dcerkách./6/ a /12/ let. Předhánějí se, kdo dostane Bars dříve. :D Pro dítě i dospělou osobu, kdo má za sebou traumata různého chrakteru, Bars spustí jejich rozpouštění, aniž by vám někdo kladl nepříjemné otázky a vracel vás zpět doby, kdy se nepříjemná událost přihodila. Výborné jsou pro dospívající. BARs je pomůžou sklidnit až na několik týdnů, pomůžou jim s jejich rodícím se sebevědomí, s problémy ve škole - učení, vztahy. BARs pomáhají dětem i s dnešními diagnosami typu ADHD,  asperger, autismus, epilepsie a další. Bez chemikálií s lehkostí pomáhají zmírnit, či odstranit následky, dokonce i následky způsobené očkováním.  Opět jenom opakuji zkušenosti rodičů s těmito dětmi.

U nás doma je o Bars rvačka! :D Děti se předhánějí, kdo půjde dříve. Manželovi též energetická masáž přináší úlevu.

Je obtížné přesně popsat, jak Bars působí. Je to zatím s ničím nesrovnatelné, nejlepší je vyzkoušet. Hlavy i těla si pak velmi rády říkají o další fasilitace a vracejí se.

Kdo hledáte novou cestu v životě, kdo máte problémy jakéhokoliv typu na úrovni fyzické či jiné,  ACCESS BARS® jsou pro vás jedinečnou příležitostí. Přijďte a vyzkoušejte na “vlastní hlavu” :D

ACB. head .points

Účinky ACCESS BARS :

  •     odstranění bolestí různých částí těla
  •     odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  •     nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace
  •     uvolnění stresu a napětí
  •     pomoc při obtížných životních situacích
  •     odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
  •     odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie
  •     snížení hyperaktivity u dětí
  •     vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
  •     vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou

Kontakt: Andrea Hanzal - M 736 653 080   @ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.